Нова Каховка
C

» » В Україні шаленими темпами росте попит на електромобілі

В Україні шаленими темпами росте попит на електромобілі

В Україні шаленими темпами росте попит на електромобілі

Електромобілі в Україні набувають усе більшої популярності. Цьому активно сприяє продовжений до 2022 року нульовий акциз і ПДВ на ввезення електрокарів, через що купувати їх за певних умов може бути вигідніше, ніж звичні авто з ДВЗ.

 

Як повідомляє УкрАвтопром, кількість квітневих реєстрацій електромобілів становить 535 одиниць, що на 67% відсотків перевищує минулорічний результат за аналогічний період. З них 40 виявилися комерційним транспортом, у квітні 2019 р. попит на нього зріс на 66,7%.

В Україні шаленими темпами росте попит на електромобілі

Звичайно, як і раніше, серед українських покупців домінують уживані електромобілі, їхня частка у квітні – 91% (минулого року — 82%). Традиційний лідер реєстрацій — Nissan Leaf (251, вживаних — 246), за ним — Tesla Model S (49, вживаних — 48), Renault Kangoo (38, вживаних — 37), Renault Zoe (28, вживаних — 26) і Jaguar I-pace (24, жодного вживаного).

 

Таким чином британський електричний кросовер Ягуар знову виявився лідером серед нових EV в Україні. Загалом від початку року наші покупці зареєстрували 1914 електрокарів, що на 73% перевищує минулорічний результат.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.