Новая Каховка
C

» » Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду

Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду

Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду

У місті Києві з 2 по 7 травня 2019 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Традиційно це інтелектуальне змагання відбувається під егідою Міністерства освіти і науки України.

 

Команду від Херсонського територіального відділення МАН України представляли переможці ІІ етапу Конкурсу, організатором і координатором якого протягом 8 років є комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

 

У складі команди Херсонщини – 51 учень закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, серед яких учні з Бериславського,  Верхньорогачицького, Каховського, Новотроїцького, Скадовського, Олешківського районів, міст Каховки й Херсона.

 

Усі учасники змагалися у наукових секціях Конкурсу і презентували свої дослідження за різними напрямами: фізика, технічні та комп’ютерні науки, економіка, математика, хімія та біологія, екологія та аграрні науки, філософія та суспільствознавство, мовознавство, літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство, історія та науки про Землю.

 

У ході офіційного відкриття фіналу, яке відбулося в Палаці культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», юних науковців привітали: президент Малої академії наук України, академік НАНУ Станіслав Довгий, генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азуле, Нобелівські лауреати, а також міжнародні партнери і друзі академії.

 

Під час Конкурсу більшість учасників Херсонської області у своїх роботах піднімали актуальні питання, пов’язані з екологією, розвитком промислово-господарського комплексу Херсонщини, а також перспективними технологіями, ресурсозбереженням та ІТ-технологіями.

 

Так, учениця Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради Катерина Сидоренко запропонувала методику підбору партенокарпічних гібридів огірка для вирощування у межах села Костогризове Олешківського району Херсонської області.

 

Віталій Григорків, учень Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Бериславської районної ради, досліджував бортне бджільництво в Україні та презентував пилкозбірник власної конструкції.

 

Учні Херсонського ліцею Херсонської обласної ради Володимир Кохальський і Анна Міннігулова презентували актуальні дослідження з тем: «Лісівничо-таксаційні показники деревостану і доцільність охорони гаю «Буркутські ясені» та «Лактація свиноматок та способи її стимуляції на підприємстві «Еко фарм».

 

Під час захисту учнівських науково-дослідницьких робіт авторитетне журі оцінювало не лише вибір теми і методів дослідження, а й ступінь самостійності й особистий внесок автора в роботу, чіткість і логічність, послідовність і грамотність викладення матеріалу, кваліфіковане ведення дискусії, культуру мовлення, вільне володіння матеріалом.

 

На офіційне закриття і нагородження переможців завітала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. У своєму виступі вона згадала головні проблеми людства та дала юним дослідникам три поради: цінувати людей, які поруч ‒ інших учасників, своїх керівників; роботу команди Малої академії наук та підтримку батьків. Шанувати свій час, який неможливо повернути, і мати міцну систему цінностей, щоб поставити собі велику мету на благо людства.

 

Цього року переможцями від Херсонщини стали 21 учасник: «бронзу» здобули 11 учнів, 9 фіналістів отримали «срібні» нагороди, а «золоту» медаль – Катерина Сидоренко, учениця 10 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради.

Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду

«Це можливість перевірити себе і свій задум, проект», – відзначали у спілкуванні з журналістами одні фіналісти.

 

«Ми змогли піднятися завдяки роботі на нову висоту, побачити нові перспективи», – зізнавалися інші.

 

«Хочу жити в цій країні, бути успішним в своїх мріях і планах», – формулювали своє бажання реалізуватися школярі з усіх областей України.

Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду
Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду
Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду
Наукові роботи школярів Херсонщини отримали 21 нагороду

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.