Новая Каховка
C

» » Якою бачать адмінреформу на Херсонщині

Якою бачать адмінреформу на Херсонщині

Якою бачать адмінреформу на Херсонщині

Перше засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Херсонщини відбулося 14 травня в обласній державній адміністрації.

 

Як саме виглядатиме адміністративно-територіальний устрій України, презентував директор Інституту розвитку територій, експерт з питань місцевого самоврядування та децентралізації влади Юрій Ганущак. Він ознайомив присутніх із досвідом європейських країн, з сучасними  вимогами та стандартами щодо адміністративно-територіального устрою. Зокрема, присутніх зацікавила тема запровадження префектів, які представлятимуть державу і не змінюватимуться залежно від політичної кон’юнктури, однак перебуватимуть у постійній ротації.

 

У засіданні також взяли участь експерти з питань місцевого самоврядування та працівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники територіальних громад.

 

На Херсонщині 63,5% мешканців на сьогодні проживають у об’єднаних територіальних громадах, – підкреслив т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, інформуючи про хід реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». В області вже створено 30 ОТГ, до складу яких увійшло 103 сільських, селищних та міських ради. Об’єднані територіальні громади охоплюють 32% площі Херсонщини. У Верховній Раді зареєстровано законопроекти, котрі передбачають формування нового районного поділу 7 областей, серед яких і Херсонська.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.