Нова Каховка
C

» » На колегії Каховської РДА схвалили зміни до поточного бюджету

На колегії Каховської РДА схвалили зміни до поточного бюджету

На колегії Каховської РДА схвалили зміни до поточного бюджетуНа засіданні колегії Каховської районної державної адміністрацііі схвалили зміни до показників бюджету. Проект рішення мають затвердити районні депутати на сесії 16 травня. 

Так, 13 травня відбулось позачергове засідання колегії Каховської райдержадміністрації.  
Питання, винесене на розгляд колегії, пов’язане із внесенням змін до головного фінансового документа району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук надала роз’яснення щодо обставин, що викликали необхідність внесення змін до бюджету та запропонувала на розгляд членам колегії проект змін, яким передбачено  розподіл додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі бюджетних призначень, виділених попередніми рішеннями сесій.

 

В запропонованому проекті на 5001,1 тисяч гривень збільшенно дохідну частину загального фонду районного бюджету за рахунок зміни обсягів міжбюджетних трансфертів та збільшення плану по залученню податків і зборів. Наступним джерелом покриття витрат є залишки бюджетних коштів районнного бюджету, які пропонується спрямувати в обсязі  4001,3 тис. грн. Частину  фінансового ресурсу загального фонду пропонується спрямувати на  покриття витрат капітального характеру по бюджету розвитку  – 9312,5 тис. грн.

 

Що стосується розподілу коштів то за рахунок міжбюджетних трансфертів збільшився обсяг фінансування витрат на пільгове зубопротезування громадянам, постраждали внаслідок Чорнобільської катастрофи з обласного бюджету, з державного - передані кошти на забезпечення освіти з урахуванням вимог НУШ та на забезпечення освітніх послуг дітям з особливими потребами. Передача бюджетних трансфортів з бюджетів місцевих рад пропонується розподілити на підтримку РЦПМСД; на забезпечення харчуванням учнів Коробківської школи, придбання матеріалів та меблів для ремонту; на заходи програми «Людський капітал»; на функціонування пришкільних таборів, проведення ремонту автобусу та оплату водопостачання ЗНЗ Зеленопідської громади; співфінансування НУШ тощо. Кошти від Зеленопідської громади - 1057,3 тис.грн. та Тавричанська ОТГ - 974,7 тис.грн передбачаються на співфінансування придбання 16-зрізововго комп’ютерного томографу.

 

За рахунок власних додаткових фінансових ресурсів районного бюджету фінансуватимуться деякі районні програми, спів фінансуватимуться витрати на НУШ, планується придбання телемедичного обладнання,  двох робочих станцій, ПММ тощо.

 

Також у проекті запропоновано залишки коштів бюджету розвитку (5105 тис.грн), медичної субвенції в сумі 1079,2 тис.грн., власний залишок (2139,1 тис.грн) та кошти отриманні за рахунок перевиконання плану по залученню податків і зборів (900 тис. грн.), спрямувати на придбання томографу. 

 

Крім додаткових ресурсів даним проектом пропонується також внести зміни за рахунок перерозподілу спрямованих попередніми рішеннями сесій ресурсів: скорочуються видатки на придбання вугілля по школам, на КРОБ, РБК та зменшуються видатки на реалізацію заходів районної програми підтримки підприємництва та на проведення ремонтів шкіл.

 

Завдяки запропонованим змінам  стане можливим надання пільг на ЖКП членам сімей учасників бойових дій, яким встановлено статус та які перебувають на військовій службі за контрактом, планується придбання для центральної районної лікарні камери дезінфекційної електричної, компресору та 16-зрізового комп’ютерного томографу.

 

З приводу проекту райбюджету голова райдержадміністрації Валерій Салтиков зауважив на тому, що даним проектом передбачається виділення коштів в сумі 8 мільйонів 900 тисяч на придбання комп’ютерного томографа для проведення обстеження та діагностики захворювань, що не лише значно покращить надання медичних послуг, а й надасть суттєві переваги для визначення центром госпітального округу в місті Каховка. Передумовою прийняття такого рішення стало й те, що у майбутньому заклад не отримуватиме медичну субвенцію, й фінансуватиметься з місцевого бюджету та за власні кошти. А наявність томографу дасть змогу лікарні надавати платні послуги цим самим заробляючи кошти на своє утримання.

 

В результаті обговорення запропонованого проекту прийнято рішення схвалити представлений проект в якому із урахуванням запропонованих змін затверджуються уточнені обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються з районного бюджету та отримуються районним бюджетом та уточнений розподіл коштів на реалізацію районих програм та подати його на розгляд сесії райради, що відбудеться 16 травня. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.