Новая Каховка
C

» » На Каховщині відбулось свято обдарованої молоді

На Каховщині відбулось свято обдарованої молоді

На Каховщині відбулось свято обдарованої молодіУ Каховському районному будинку культури в суботу, 11 травня, відбулося свято обдарованої молоді «Яскрава палітра талантів Каховщини». 

Головні герої свята – обдаровані, молоді, креативні юнаки, дівчата та досвідчені вчителі. 

На заході голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков вручив заслужені нагороди 6 номінантам у категорії «Відмінник року» за високі навчальні досягнення. 
На Каховщині відбулось свято обдарованої молоді
Також голова Каховської районної ради Тетяна Тертична відзначила 19 здобувачів освіти та учнівський колектив Малокаховського НВК у номінації «Інтелект року». Ольга Вакулич, заступник голови райдержадміністрації, привітала 5 переможців та команду Коробківської школи у номінації «Спортивна гордість». 

До вітального слова приєдналася Юлія Калініченко, начальник відділу культури Каховської райдержадміністрації, і нагородила 9 номінантів та дитячий театральний колектив «Bon-Bon» Коробківської школи в категорії «Талант року». 
На Каховщині відбулось свято обдарованої молоді
Начальник відділу освіти Тетяна Калініченко висловила слова вдячності освітянам за високу професійну майстерність і любов до дітей, відзначила 15 педагогів у номінації «Наставник року», вручивши їм подяки й цінні подарунки. 

Урочиста частина заходу супроводжувалася виступами творчих колективів міст Каховки та Нової Каховки: НХК ансамблю народного танцю «Надія», який виконав танці «Інтро» та «Буковинський», та фаєр-групи «ХОРС».
На Каховщині відбулось свято обдарованої молоді
Радували своїм виступом і учні закладів загальної середньої освіти. У виконанні Кирила Доценка прозвучала пісня «Gabbani». Задушевно звучав дует Оксани Нодь та Владислава Батуріна, який виступив з піснею «Музика, я тобою живу». Учні Чорнянської школи виконали танець «Страусенята», а здобувачі освіти Малокаховського НВК – танець «Пірати». Сюрпризом був виступ команди спортсменів секції з таек-вон-до англійською мовою учнів Коробківської ЗОШ І-ІІІ ст. Урочистості завершувалися піснею «Діти – квіти», яку виконували вокальний колектив «Дзвіночки» Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ст. та танцювальні колективи «Балаганчик», «Смайлики» районного центру дитячої та юнацької творчості. Окрасою свята стало неймовірне та феєричне світлодіодне шоу.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.