Нова Каховка
C

» » У Німеччині відкрили перший електричний автобан для вантажівок

У Німеччині відкрили перший електричний автобан для вантажівок

У Німеччині відкрили перший електричний автобан для вантажівок

У федеральній землі Гессен відкрили перший електричний автобан. Відрізком шляху довжиною близько п'яти кілометрів на трасі A5 між Вайтерштадтом і Мерфельденом по кілька разів на день проїжджатимуть електровантажівки різних компаній.

 

До середини 2020 року планується вивести на випробувальну трасу п'ять таких фур на дизелі, оснащених додатковим електромотором, повідомляється на сайті гессенського дорожнього відомства, яке координує проект.

 

У його реалізації задіяні також технічний університет Дармштадта та компанії Siemens Mobility і ENTEGA. Федеральне міністерство охорони довкілля виділило на будівництво конструкції з контактними електромережами 14,6 млн євро. На випробування електричного автобану, яке має продовжитися до кінця 2022 року, призначені додатково 15,3 млн євро. До теперішнього часу відомство виділило на розробку електровантажівок понад 70 млн євро.

У Німеччині відкрили перший електричний автобан для вантажівок

Раніше випробування електровантажівок проходили на приватних дорогах, розповіла представник міністерства Рита Шварцелюр-Зутер. За її словами, в майбутньому планується побудувати підвісні мережі ще на двох відрізках автобанів - в землі Шлезвіг-Гольштейн та Баден-Вюртемберг.

 

"Вантажівки з електроприводом і струмоприймачем - це особливо ефективне рішення на шляху до нешкідливих для навколишнього середовища вантажоперевезень", - впевнена Шварцелюр-Зутер.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.