Нова Каховка
C

» » “Асканія-Нова” зустрічала маленьких бериславців

“Асканія-Нова” зустрічала маленьких бериславців

“Асканія-Нова” зустрічала маленьких бериславців

40 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Бериславського району завітали до найстарішого степового біосферного заповідника планети, найбільшого серед європейських степових заповідних територій – “Асканія-Нова” ім. Ф.Е.Фальц-Фейна.

 

Подорож для дітей пільгових категорій організував Бериславський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завдяки фінансовій підтримці депутата Верховної Ради України Івана Вінника, який активно допомагає громаді Бериславщини та переймається долею дітей, які потребують соціального захисту.

“Асканія-Нова” зустрічала маленьких бериславців

Подорож виявилася насиченою кумедними моментами та незабутніми враженнями. Мешканці зоопарку, які почали готуватися до теплого літнього періоду, влаштували справжній квест для маленьких гостей: качки та лебеді ховалися у очереті, змушуючи дітей виманювати їх крихтами хліба та гучним імітуванням їхнього ґелґотіння, косулі та вівці – щохвилини намагалися зникнути у загонах, скидаючи «зимовий одяг», а дівчатка та хлопчаки вдавалися до майже циркових трюків, щоб викликати цікавість тварин.

 

Вольєри, де живуть африканські страуси, ему, нанду, дрохви, фазани, павичі, степові орли та папуги приваблювали дітлахів не лише їхніми жителями, а й цікавими історіями про них, що нескінченно лилися із вуст екскурсовода.

 

Окрім того, маленькі бериславці мали можливість ознайомитися із унікальними рослинами ботанічного саду, а їх Асканія Нова налічує – понад 500 видів та помилуватися яскравими весняними квітами: тюльпанами, нарцисами та ірисами, які духмяно та п’янко заворожують відвідачів. Серед вікових дерев заховався рукотворний став, в якому, наче у казці, живе золота рибка.

 

Радості дітей не було меж. Втомлені, але переповнені новими враженнями бериславці поверталися додому. Ще одну цікаву подорож зараховано до «багажу» знань та емоцій маленьких дослідників природи. Дехто вже під час зворотної дороги намагався по телефону розповісти своїм батькам про щасливо проведений день, дехто – голосно обговорював враження з друзями, а дехто – просто пообіцяв повернутися знову.

“Асканія-Нова” зустрічала маленьких бериславців


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.