Нова Каховка
C

» » Німецький бізнес збудує вітряки для Сиваша

Німецький бізнес збудує вітряки для Сиваша

Німецький бізнес збудує вітряки для Сиваша

Компанія Nordex з Німеччини отримала друге замовлення на поставку вітряків до України. Їх встановлять у вітропарку Сиваш в Херсонській області.

 

Nordex поставить в Україну турбіни потужністю 113,1 МВт та 29 вітрогенераторів N131/3900 (WT). Також компанія поставляє в Україну першу чергу вітряків на 133 МВт для Сиваської ВЕС.

 

Перша угода укладена на 34 турбіни N131/3900 з Powerchina, підрядником, який будує проект для СП норвезької компанії NBT і французького розробника поновлюваних джерел енергії Total Eren.

 

Вітряки N131/3900 спеціально створені для територій зі слабким вітром. Їх потужність становить 3,9 МВт.

 

Інвестори проекту — Total-Eren, дочірня компанія французького енергетичного гіганта Total, разом з норвезькою NBT.

 

Нагадаємо, один із найбільших генпідрядників на українському ринку альтернативної енергетики Kness Group, планує збудувати в 2019 році для різних інвесторів близько 500 МВт потужностей сонячних електростанцій. Таким чином Kness збільшить обсяг здійснених компанією проектів до 1 ГВт. Зараз група Kness управляє власними СЕС загальною потужністю близько 500 МВт.

 

У січні 2019 року в Дніпропетровській області запрацювала найбільша в Україні Нікопольська сонячна електростанція компанії «Солар-Фарм-1» потужністю 246 МВт.

 

Також на Миколаївщині розпочнеться будівництво сонячної електростанції потужністю 57,6 МВт.

 

Норвезька компанія Scatec Solar спільно з партнерами профінансувала сонячну електростанцію на 30 МВт поблизу села Кам’янка Черкаської області, вартістю 35 мільйонів євро. Також Scatec Solar планує збудувати на Миколаївщині сонячну електростанцію потужністю 150 Мегават. Вартість проекту – 180 мільйонів євро.

 

У жовтні 2018 року запрацювала перша у Зоні відчуження сонячна електростанція Solar Chernobyl потужністю 1 МВт. Вона складається з майже 3,8 тисяч панелей і може задовольнити потреби близько 2 тисяч квартир. Станція збудована на площі 7 гектарів.

 

Тим часом японські компанії мають намір взяти участь у будівництві нової сонячної електростанції в Чорнобильській зоні.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.