Нова Каховка
C

» » Руслана знімає відеокліп на Каховській ГЕС

Руслана знімає відеокліп на Каховській ГЕС

Руслана знімає відеокліп на Каховській ГЕСУкраїнська співачка Руслана Лижичко перебуває в Новій Каховці, де знімає відеоролик на Каховській ГЕС. Але зйомки пов'язані не з музичною кар’єрою Руслани, а з її громадською діяльністю.  У лютому цього року вона, в якості амбасадора відновлюваної енергії у світі, підписала з ПрАТ «Укргідроенерго» Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері популяризації розвитку відновлюваної енергії.

 

Під час зустрічі з директором «Укргідроенерго» Ігорем Сиротою Руслана Лижичко зазначила, що має програму та чіткий план дій у сфері популяризації розвитку відновлюваної енергії.

 

Вона запропонувала ініціювати проведення міні-туру річками України з основним меседжем щодо відновлення екосистеми річок, а також висловила бажання спільно з «Укргідроенерго» проводити заходи щодо інформування громадськості про важливість гідроенергетики, як генерації, яка була і залишається найрозвиненішою галуззю енергетики на відновлюваних ресурсах, повідомляє медіа центр компанії.

 

В рамках цієї ініціативи і проходять зйомки промо-ролика на Каховський ГЕС за участю Руслани Лижичко.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.