Нова Каховка
C

» » В Україні починає діяти розширена заборона на російські фільми

В Україні починає діяти розширена заборона на російські фільми

З  22 квітня 2016 року, в Україні вступають в силу зміни до закону "Про кінематографію", згідно яких забороняється демонстрація російських фільмів, не лише відзнятих після 1 січня 2014 р.

За відповідний законопроект № 3359 "Про внесення змін до закону України "Про кінематографію" (щодо фільмів держави-агресора)  29 березня проголосували 237 народних депутатів.

Стаття 151 закону "Про кінематографію" передбачає, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора та їхніх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені після 1 січня 2014 р.

У зв'язку з цим даний законопроект уточнює положення статті 151 вищезгаданого закону та поширює норму про заборону трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, на фільми, вироблені після 1 січня 2014 р. та (або) вперше оприлюднені (демонстровані) після 1 січня 2014 р.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України уповноважив Державне агентство з питань кіно забороняти показ фільмів за участю акторів, визнаних персонами нон грата в Україні.

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.