Новая Каховка
C

» » В Україні починає діяти розширена заборона на російські фільми

В Україні починає діяти розширена заборона на російські фільми

З  22 квітня 2016 року, в Україні вступають в силу зміни до закону "Про кінематографію", згідно яких забороняється демонстрація російських фільмів, не лише відзнятих після 1 січня 2014 р.

За відповідний законопроект № 3359 "Про внесення змін до закону України "Про кінематографію" (щодо фільмів держави-агресора)  29 березня проголосували 237 народних депутатів.

Стаття 151 закону "Про кінематографію" передбачає, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора та їхніх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені після 1 січня 2014 р.

У зв'язку з цим даний законопроект уточнює положення статті 151 вищезгаданого закону та поширює норму про заборону трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, на фільми, вироблені після 1 січня 2014 р. та (або) вперше оприлюднені (демонстровані) після 1 січня 2014 р.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України уповноважив Державне агентство з питань кіно забороняти показ фільмів за участю акторів, визнаних персонами нон грата в Україні.

источник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.