Новая Каховка
C

» » Google буде автоматично видаляти історію пошуку і переглядів

Google буде автоматично видаляти історію пошуку і переглядів

Google буде автоматично видаляти історію пошуку і переглядів

Компанія Google буде автоматично видаляти дані користувачів, зібрані через пошук та додаток Google-Мапи.

 

Зараз користувач пошукової системи, мап Google, або YouTube в будь-який момент може сам видалити ці дані вручну, однак далеко не всі це роблять, і персональні дані накопичуються в системі роками.

 

Тепер Google запропонує ще дві опції - автоматичне видалення персональних даних кожні три місяці або кожні півтора року в залежності від вибору користувача.

 

Історію переглядів відео на YouTube та команди побутовій електроніці - "розумним" колонкам Google Home та додатку Google Assistant - видаляти не будуть.

 

В компанії пояснюють, що хочуть дати користувачам більше можливостей контролю над своїми особистими даними.

 

Зміни мають запровадити протягом кількох тижнів.

Google буде автоматично видаляти історію пошуку і переглядів

Google відтепер пропонуватиме три опції - видалення даних самим користувачем вручну або автоматичне - кожні 3 або кожні 18 місяців

 

Google не раз звинувачували в безвідповідальному ставленні до персональних даних. У листопаді компанію звинуватили в стеженні за користувачами.

 

А у квітні компанія багатьох здивувала повідомленням про те, що деякі команди, які люди дають "розумним" колонкам та інший побутовій електроніці від Google, можуть прослуховувати співробітники компанії.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.