Новая Каховка
C

» » Голова Бериславської райдержадміністрації прозвітував перед райрадою

Голова Бериславської райдержадміністрації прозвітував перед райрадою

Голова Бериславської райдержадміністрації прозвітував перед райрадою

— У нашому районі було зроблено багато добрих справ, — з цих слів почав свій звіт за минулий рік на сесії Бериславської райради голова РДА Олександр Гомон. Вона відбулась напередодні Великодня, коли для всіх уже були очевидні результати виборів Президента України. Тож відлік перебування на посаді призначеного в лютому 2017 року голови Бериславської райдержадміністрації, як і Петра Порошенка пішов на дні.

 

Попри це у виступі Олександра Гомона не відчувалось песимізму. “Більшу частину нашої роботи ми приділяли дитячим закладам”, — бадьоро почав він перераховувати досягнення своєї команди. Коли ж депутат райради від партії “Укроп” Олег Дядюн поставив їх під сумнів і запропонував визнати звіт голови РДА незадовільним, Олександр Гомон йому відповів:

 

— Не забувайте, що ви говорите про результати нашої спільної роботи. Не лише моєї і райдержадміністрації, а й вашої також: депутатського корпусу і вас як голови постійної комісії з бюджетних питань райради.

 

Втім, кілька гострих питань до голови РДА таки прозвучало: “Чому ви у своєму звіті нічого не згадали про сільське господарство? Скільки вам вдалося залучити коштів у Бериславський район? Хто саме отримав квартири в добудованому торік 45-квартирному житловому будинку в Бериславі? Коли ми, нарешті, знімемо зі стіни [в залі засідань районної ради] портрет цього невдахи — Порошенка?”

 

— У 2018 році врожай у нашому районі був гірший, ніж у 2017-му через погодні умови. Водночас відділ РДА, що займався аграрним напрямком було реорганізовано. Відтепер за цей сектор відповідає управління економіки РДА, — відповів Олександр Гомон.

 

— Коли ви заступали на нинішню посаду, то обіцяли в Бериславі відкрити асфальтовий заводик. Я так розумію, що ваші повноваження зараз завершуються, а заводика досі нема, — зауважив Олег Дядюн.

 

— Я відчуваю себе ніби на передвиборчих перегонах. Ви згадуєте все, що відбувалось тут протягом кількох років, — звернувся до депутата голова РДА. — Дійсно, під час свого представлення на своїй посаді я казав, що є інвестори, які бажають відкрити тут асфальтовий завод. Однак коли вони згодом побачили яким чином на Бериславщині вирішуються питання, то передумали і обрали інше місце. До речі, знаєте, чому мені тут легко стояти і відповідати вам?

 

— Тому що ви ні за що не відповідаєте, — миттєво відреагував Олег Дядюн. — Обираючи Президента України люди давали в тому числі і оцінку місцевим райдержадміністраціям. Тож ви, слава Богу, скоро поїдете звідси.

 

Заспокоювати опозиційно налаштованих депутатів довелось голові районної ради Володимиру Коновалову. Він закликав присутніх вести себе толерантно. Хоча два роки тому назад ставлення до Олександра Гомона у нього було протилежним. Варто згадати, що офіційне представлення нинішнього голови РДА керівництво райради взагалі проігнорувало. А призначення на цю посаду абсолютно нової для Бериславщини особи Володимир Коновалов два роки тому навіть назвав прокляттям для району.

 

Втім, що очікує район у найближчому майбутньому — чергове “прокляття” чи зміни на краще — покаже час. І його відлік уже пішов.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.