Новая Каховка
C

» » Чергова сесія міської ради відбулась в Таврійську

Чергова сесія міської ради відбулась в Таврійську

Чергова сесія міської ради відбулась в ТаврійськуЧергова, 45-та, сесія міської ради відбулась минулого тижня в Таврійську. Під час сесії депутати розглянули 14 питань порядку денного.

 

Зокрема, затвердили звіти начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентини Єрохіної про виконання міського бюджету та заступника міського голови Олександра Павлюка про виконання Програми соціального, економічного та культурного розвитку міста Таврійськ  за І квартал 2019 року, внесли відповідні зміни в міський бюджет та міські програми.

 

Депутати дали згоду на поповнення статутного капіталу КП «Комунсервіс» для придбання самоскиду, затвердили Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для розробки експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності на території населених пунктів Таврійської міської ради.

 

Передали на баланс КП «Комунсервіс» ряд доріг та тротуарів в Таврійську та Плодовому, пам’ятники «Паровоз» та Невідомому солдату (Плодове), стелу на вул. 40 років Перемоги та тумбу під бюстом Тараса Шевченка, автобусні зупинки громадського транспорту на території міста.

 

Розглянули земельні питання.    


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.