Новая Каховка
C

» » За які досягнення преміюватимуть новокаховських посадовців

За які досягнення преміюватимуть новокаховських посадовців

За які досягнення преміюватимуть новокаховських посадовцівНовокаховський міський голова Володимир Коваленко нещодавно затвердив нове «Положення про преміювання керівників, заступників керівників самостійних управлінь, відділів міської ради». Водночас втратив чинність аналогічний документ, прийнятий ще в 2009 році.

 

Згідно з новим положенням, преміювання посадовців проводиться за результатами роботи за місяць відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат.

 

Фонд преміювання не може бути менше 10% посадових окладів та економії фонду оплати праці по управлінню чи відділу.

 

Розмір премії залежить від стану виконання показників, зазначених у положенні та особистого вкладу керівника або його заступника в загальні результати роботи без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами і визначається щомісячно міським головою за поданням заступників міського голови за фактично відпрацьований час, але не більше 100 відсотків посадового окладу.

 

Розмір премії  до свят та ювілейних дат здійснюється згідно розпорядження міського голови у розмірі, що не перевищує посадовий оклад в межах фонду заробітної плати за поданням заступників міського голови, які спрямовують та координують діяльність відповідного управління, відділу міської ради.

 

Від яких же досягнень залежить розмір премій керівників відділів та управлінь Новокаховської міськради?

 

Враховуються такі показники:

 

- виконання заходів, передбачених планами роботи виконавчого комітету, управління, відділу у відповідному періоді, рішень сесій міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, протокольних доручень щомісячної апаратної наради;

 

- збереження та ефективне використання комунального майна, яке знаходиться у використані управління чи відділі міської ради;

 

- виконавська дисципліна;

 

- трудова дисципліна;

 

- виконання доведених лімітів споживання енергоносіїв (електроенергія, тепло, природний газ, водопостачання та водовідведення) в натуральних показниках чи грошовій формі;

 

- додержання термінів надання звітності (довідок), відповідей на звернення громадян;

 

- інші показники.

 

Зазначимо, що відповідно до Постанови КМУ від 10 травня 2018 року, посадовий оклад начальника самостійного управління, відділу міської ради у місті, яке відноситься до ІІІ групи (від 30 до 80 тис. мешканців) становить 6500 грн.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.