Новая Каховка
C

» » На Херсонщині пройшли навчально-польові збори майбутніх захисників України

На Херсонщині пройшли навчально-польові збори майбутніх захисників України

На Херсонщині пройшли навчально-польові збори майбутніх захисників України

З метою якісної підготовки молоді до служби у Збройних Силах України та виховання громадянської свідомості щодо захисту Вітчизни на базі закладів загальної середньої освіти Великокопанівської сільської ради  відбулися навчально-польові збори юнаків 11-х класів, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни». Під час проведення навчально-польових зборів вчителі предмету «Захист Вітчизни» підвели підсумки спільної роботи з учнями за два роки.

 

Одинадцятикласники  мали можливість застосувати на практиці здобуті знання з предмету захист Вітчизни в умовах наближених до військово-польових.

 

22  юнаки  упродовж трьох днів посилено займалися військово-фізичною підготовкою. Майбутні захисники відпрацьовували не лише  військовий вишкіл стройової підготовки, а й вдосконалювали навички з тактичної, вогневої, фізичної підготовки та певною мірою відчули труднощі несення варти,  ведення навчального бою, крім того, отримали певні знання з основ надання першої медичної допомоги.

 

Юнаки тренувалися у виконанні стройових прийомів, навчалися діям солдата в бою, прийомам і правилам виконання способів пересування солдата на полі бою, діям в пішому порядку, вимогам до вибору місця ведення вогню і спостереженню за супротивником, а також прийомам і правилам обладнання і маскування окопу для стрільби лежачи, способам ведення розвідки та  вивчення місцевості.

 

Учасники занять захоплено виконували усі вправи та завдання, уявивши себе справжніми солдатами. Долаючи смугу перешкод, учні продемонстрували свою фізичну підготовку. До практичного курсу надання медичної допомоги долучилися і дівчата 11-х класів шкіл Великокопанівської ОТГ.

 

Для усіх  учасників  військово-польові збори пройшли  з хорошим настроєм та патріотичним піднесенням. Учні Великокопанівської громади підтвердили вміння застосовувати здобуті знання на практиці та продемонстрували, що в країні зростає нове покоління захисників.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.