Нова Каховка
C

» » Лікарі на Бериславщині — на вагу золота

Лікарі на Бериславщині — на вагу золота

Лікарі на Бериславщині — на вагу золота

За хронічного дефіциту медиків звільнення кожного дипломованого фахівця для лікарень перетворюється заледве не на катастрофу. От і в Бериславській ЦРЛ замість двох травматологів є один. І той, відпрацювавши три роки, отримав запрошення до обласної клінічної лікарні. А пацієнти ж нікуди не поділися!

 

— На п’ятнадцять «травматологічних» ліжок сьогодні маємо двадцятеро хворих, та й профільних операцій травматолог виконує до восьми десятків на місяць. Це дуже багато – особливо,якщо враховувати, що наша лікарня зараз обслуговує хворих не тільки з Бериславського, а й із Високопільського, Великоолександрівського, Нововоронцовського районів. Тому вже запрошуємо до себе нового травматолога – він якраз закінчує інтернатуру в Києві, а родом з Херсонщини. Будемо оплачувати йому винаймання житла, — коментує ситуацію головний лікар Бериславської ЦРЛ Север’ян Кардава. – Та потрібен не тільки травматолог. Шукаємо ще й рентгенолога та кардіолога. А от із медсестрами проблем нема.

 

Життєво (без перебільшення) необхідним фахівцям треба належно платити, і створювати їм гідні побутові умови. Цю істину у Бериславському районі вже потроху починають втілювати у життя. Тут, зокрема,готують до здачі в експлуатацію будинок на 35 квартир для «бюджетників», що стоять у черзі на житло. І дві з них дістанеться саме людям у білих халатах – завідуючому сімейною амбулаторією тутешнього центру ПМСД і анестезіологу районної лікарні. У лікарем сподіваються, що коли лікарям Національна служба здоров’я України почне платити за кожного пацієнта на прийомі, а не просто  зарплатню «за все й одразу», підвищаться їхні заробітки.

 

Та не всюди лікарям і медсестрам вистачає терпіння їх дочекатися – десятки спеціалістів з стаціонарів Херсонщини вже «помахали ручкою» колегам, та відправилися «по довгий євро» до Польщі, Німеччини або Чехії. Безвіз додав таких можливостей. А до того ж і нагадав владі, що людську працю треба цінувати не на словах, а на ділі. Бо не буде кому працювати – кадровий дефіцит медиків у нас наближається до 1700 фахівців!

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.