Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі призначили вибори

У Бериславському районі призначили вибори

У Бериславському районі призначили вибори

Нарешті призначені перші місцеві вибори в двох об’єднаних територіальних громадах Бериславщини – Шляхівській та Милівській сільських ОТГ. Нагадаємо, що вони попередньо були призначені на останню неділю грудня торік, однак відкладені через введення тоді воєнного стану в прикордонних областях.

 

Центральна виборча комісія визначила дату проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та сільських, селищних, міських голів загалом у 66 об’єднаних територіальних громадах України. Відповідно до рішення ЦВК від 20 квітня, такі вибори відбудуться 30 червня ц.р.

 

На них нині очікують 5 ОТГ у Вінницькій області, 1 – у Волинській, 2 – у Житомирській, 4 – в Івано-Франківській, 5 – у Київській, 1 – у Кіровоградській, 8 – у Луганській, 12 – у Миколаївській, 4 – в Одеській, 1 – у Полтавській, 3 – у Рівненській, 4 – у Сумській, 1 – у Харківській, 2 – у Херсонській, 1 – у Хмельницькій, 3 – у Черкаській, 2 – у Чернівецькій та 6 – у Чернігівській.

 

Початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів оголошується з 11 травня.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.