Новая Каховка
C

» » У Бериславському районі призначили вибори

У Бериславському районі призначили вибори

У Бериславському районі призначили вибори

Нарешті призначені перші місцеві вибори в двох об’єднаних територіальних громадах Бериславщини – Шляхівській та Милівській сільських ОТГ. Нагадаємо, що вони попередньо були призначені на останню неділю грудня торік, однак відкладені через введення тоді воєнного стану в прикордонних областях.

 

Центральна виборча комісія визначила дату проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та сільських, селищних, міських голів загалом у 66 об’єднаних територіальних громадах України. Відповідно до рішення ЦВК від 20 квітня, такі вибори відбудуться 30 червня ц.р.

 

На них нині очікують 5 ОТГ у Вінницькій області, 1 – у Волинській, 2 – у Житомирській, 4 – в Івано-Франківській, 5 – у Київській, 1 – у Кіровоградській, 8 – у Луганській, 12 – у Миколаївській, 4 – в Одеській, 1 – у Полтавській, 3 – у Рівненській, 4 – у Сумській, 1 – у Харківській, 2 – у Херсонській, 1 – у Хмельницькій, 3 – у Черкаській, 2 – у Чернівецькій та 6 – у Чернігівській.

 

Початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів оголошується з 11 травня.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.