Нова Каховка
C

» » Херсонщина відчинила двері для випускників кримських шкіл

Херсонщина відчинила двері для випускників кримських шкіл

Херсонщина відчинила двері для випускників кримських шкіл

В області розгортають вступну кампанію до українських вишів спеціально для молоді з окупованого Криму. Біля КПВВ «Чонгар», «Чаплинка» і «Каланчак» з’являться банери й плакати з необхідною інформацією. Оголошення про набір також транслюватимуть українські радіо- й телеканали, передачі яких приймають у Криму. Ще для вступників з АРК на базі Херсонської державної морської академії у травні організують день відкритих дверей.

 

Торік студентами українських вишів стали 227 молодих кримців, і кожен четвертий з них обрав для навчання котрийсь із чотирьох державних закладів вищої освіти Херсона. До того ж найбільш популярною серед них була саме ХДМА. Адже абітурієнти вже зрозуміли необхідність здобути не фейковий, а справжній документ про освіту, який дає можливість отримати роботу в командах іноземних суден торговельного флоту.

 

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, народний депутат Олександр Співаковський запевняє, що проблем з навчанням коштом держави у молодих кримців не буде. Адже цього року у бюджеті передбачили фінансування для вітчизняних вишів із розрахунку прийому на держзамовлення тисячі випускників кримських шкіл. Та якщо їх навіть прибуде більше, і в прийомі, і в гуртожитку поза квотою не відмовлятимуть.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.