Новая Каховка
C

» » Хіміко-радіометричні дослідження на території КПВВ Херсонщини

Хіміко-радіометричні дослідження на території КПВВ Херсонщини

Хіміко-радіометричні дослідження на території КПВВ Херсонщини

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації, на виконання вимог розпорядження Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 28.03.19 р. №02-4709/171 та з метою здійснення моніторингу стану навколишнього природного середовища небезпечних хімічних речовин у Херсонської області а також забезпечення безпеки та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації унаслідок діяльності заводу «Кримський Титан» розрахунком хіміко-радіометричної лабораторії МЦШР ДСНС України в період з 12 по 18 квітня 2019 року з 9.00 до 17.00 год. проведені дослідження атмосферного повітря на наявність небезпечних хімічних речовин (15-16 квітня 2019 року роботи не проводилися у зв’язку із рясними опадами у вигляді дощу).

 

Дослідження проводились приладами Drager X-am 5600; Drager X-am 5000; ДОЗОР 5СМ; MultiRAE PRO; газовий хроматограф Тоrion Т-9.

 

За результатами аналізу повітряного середовища  на території КПВВ «Каланчак» Каланчацького району та КПВВ «Чаплинка» Чаплинського району Херсонської області в момент проведення вимірювань, не виявлено перевищення концентрації забруднюючих речовин за встановленого ГДК.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.