Нова Каховка
C

» » У Каховці заявили про відмову від централізованого опалення

У Каховці заявили про відмову від централізованого опалення

У Каховці заявили про відмову від централізованого опалення

До наступного опалювального сезону у Каховці суттєво зменшиться кількість абонентів комунального підприємства теплових мереж “Каховтеплокомуненерго”. Всі вони залишаться лише в центральній частині міста.

 

— Східна частина міста вже протягом цього року повністю перейде на автономне опалення. В центрі котельні забезпечуватимуть теплом школи, дитсадки і інші бюджетні установи, а багатоповерхові будинки теж переходитимуть на автономку. Кількість абонентів стане меншою. Відповідно, витрати підприємства, а значить і діючі тарифи на тепло збільшаться. Водночас зменшиться кількість працівників КПТМ “Каховтеплокомуненерго”, — пояснив на засіданні виконкому Каховської міськради 16 квітня міський голова Андрій Дяченко.

 

Поступовій відмові від центрального опалення допоможе затвердження схеми теплопостачання, розробленої ТОВ “УКРНДІІНЖПРОЕКТ-Південь” у минулому році. Це питання виноситься на одну з найближчих сесій Каховської міськради.

 

— Котельня у східній частині міста повністю припинить свою роботу в цьому році. Там залишилось дуже мало абонентів. У центрі їх більше, проте їх кількість постійно знижується. Якщо на початок останнього опалювального сезону всього по місту залишалось біля 1600 абонентів КПТМ “Каховтеплокомуненерго” в багатоповерхових будинках, то протягом останнього місяця вже 250 чоловік отримали дозволи на встановлення автомного опалення. До осені я думаю їх кількість збільшиться ще мінімум на 500, — розповів перший заступник міського голови Олег Кожем’якін.

 

За його словами, міськрада планує надати фінансову допомогу малозабезпеченим жителям міста на встановлення автономних газових або електричних систем опалення. Проте поки така програма ще не розроблена, а її затвердження залежатиме від місцевих депутатів.

 

Нагадаємо, що цієї зими Каховка прославилась своїми ледь не найвищими в Україні тарифами на централізоване опалення. Водночас Андрій Дяченко звинуватив депутатів міськради від “Опоблоку”, “Самопомочі” і “Батьківщини” в систематичному блокуванні всіх рішень щодо розробки нової схеми теплопостачання міста і виділення допомоги на встановлення автомних систем опалення малозабезпеченим жителям.

 

У відповідь місцеві народні обранці пообіцяли розібратися з правомірністю захмарних на їх думку тарифів КПТМ “Каховтеплокомуненерго” і в січні ц. р. створили тимчасову контрольну комісію з цього питання. Проте досі ця комісія так і не представила ніяких результатів своєї роботи. Невідомими залишились результати роботи й постійної депутатської комісії міськради з питань роботи житлово-комунального господарства, яка ще у 2017 році проводила перевірку правомірності встановлення тарифу “Каховтеплокомуненерго”. Виходить, що попри всі розмови і гучні заяви питання діяльності комунальних підприємств і їх тарифів депутатів Каховської міськради насправді мало цікавлять.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.