Нова Каховка
C

» » У Зеленопідський ОТГ співпрацюють з департаментом агропромислового розвитку Херсонської ОДА

У Зеленопідський ОТГ співпрацюють з департаментом агропромислового розвитку Херсонської ОДА

У Зеленопідський ОТГ співпрацюють з департаментом агропромислового розвитку Херсонської ОДА

Директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода зустрівся із очільницею Зеленопідської ОТГ Галиною Лобунько. Серед основних питань: розвиток агросектору у громаді та надання державної підтримки.

 

«Продовжуємо зустрічі з представниками херсонських ОТГ. Сьогодні спілкувались із Галиною Лобунько - головою Зеленопідської об’єднаної громади», - повідомляє на свої сторінці у Фейсбук Олександр Паливода.

 

Під час зустрічі учасники обговорити питання розвитку агросектору громади, надання державної підтримки в галузі АПК та можливості реалізації інвестиційоного потенціалу ОТГ. 

 

Крім цього, визначено напрямки співпраці Зеленопідської громади та департаменту: популяризація кооперації, створення інвестиційних паспортів об’єктів на території ОТГ та активна робота щодо залучення сільськогосподарських підприємств до участі у державних програмах підтримки АПК.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.