Новая Каховка
C

» » Проблема “дачних дітей” у Новій Каховці досі не вирішена

Проблема “дачних дітей” у Новій Каховці досі не вирішена

Проблема “дачних дітей” у Новій Каховці досі не вирішена

Найчастіше неповнолітніх сиріт беруть під опіку бабусі.

 

Чиновники Нової Каховки визнають, що не мають доступу до всіх дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, які можуть проживати на території місцевих дачних товариств.

 

— Є така проблема, — каже начальниця служби у справах дітей Новокаховської міськради Оксана Поповиченко. — Є випадки, коли ми розшукуємо такі сім’ї. Але доступ до них ми отримуємо, коли вдається їх знайти. Не допомагає вирішити проблему надана проживаючим на території дачних товариств особам можливість оформити там реєстрацію. Оскільки це такі категорії громадян, які не поспішають реєструвати місце свого проживання.

 

За словами Оксани Поповиченко, зазначені категорії дітей бувають нещасливими незалежно від місця проживання: хоч у місті, хоч у селі. Нині ж на території міської ради на обліку перебуває 123 дитини-сироти і позбавлених батьківського піклування.

 

— Основною причиною осиротіння в 2016-2018 роках була смерть батьків. Найчастіше під опіку дітей беруть бабусі, — додала вона.

 

Оксана Поповиченко нагадала, що у 2018 році в місті вдалося придбати для дітей-сиріт 8 квартир і запевнила, що ця робота продовжиться й надалі.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.