Нова Каховка
C

» » Отрути у повітрі на адмінкордоні з Кримом поки не виявили

Отрути у повітрі на адмінкордоні з Кримом поки не виявили

Отрути у повітрі на адмінкордоні з Кримом поки не виявили

У зв’язку з відновленням роботи сумнозвісного підприємства «Кримський Титан», на адміністративному кордоні з окупованим півостровом розпочався щоденний моніторинг атмосферного повітря.

 

Його виконує пересувна хіміко-радіометрична лабораторія міжрегіонального центру швидкого реагування (Сумська область) Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Отрути у повітрі на адмінкордоні з Кримом поки не виявили

Впродовж перших двох днів, 10 та 11 квітня, фахівці лабораторії досліджували повітря біля КПВВ «Чаплинка». Заміри кількох приладів на вміст у ньому двоокису сірки, хлору, аміаку, сірководню, окису вуглецю та синильної кислоти показали, що перевищення меж гранично допустимої концентрації цих речовин немає, каже очільник обласної надзвичайної комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Вадим Чабан.

 

Втім, зараз отруйні випари з «Титану» вітер відносить здебільшого у сторону Криму. Побачимо, що буде у травні та влітку, коли вітри зазвичай дмуть у сторону материкової України. Отут і знадобиться попередження лабораторії, якщо у повітрі знову з’являться шкідливі речовини, як це вже було минулого року – дійшло навіть до евакуації дітей та вагітних жінок.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.