Новая Каховка
C

» » Кубок Каховської відкритої ліги КВН поїхав до Білої Церкви

Кубок Каховської відкритої ліги КВН поїхав до Білої Церкви

Кубок Каховської відкритої ліги КВН поїхав до Білої Церкви

“Такої крутої гри у нас не було давно”, — ділились емоціями глядачі фіналу Каховської відкритої ліги КВН. Одним із доказів сильної гри стали мінімальні розриви у високих оцінках усіх команд-учасників.

 

Переможцем виявилась команда “Білоцерківська МКС” з Киїської області. Вона отримала кубок Каховської відкритої ліги КВН і грошову винагороду від організаторів і спонсорів у 10 тисяч грн. Грошові призи дістались й іншим фіналістам — командам “Ты вкусно пахнешь” з Кривого Рога, “Гори по коліна” з Каховки, “Хом’яки” з Антонівки і “Чорній збірній” з Одеси (на фото).

 

— Гра була сильна, з різними, несподіваними командами, — поділився враженнями головний редактор Каховської ліги КВН Юрій Скляр. — Формат у одеської “Чорної збірної” був незвичним для нас і дуже цікавим. “Хом’яки” виявились дитячою командою з недитячим гумором і дуже досвідченим автором і тренером. Націленими на перемогу були учасники з Кривого Рогу. Але “Білоцерківська МКС” продемонструвала просто блискавичну гру, яскраво і круто “рвонувши” у домашньому завданні. Водночас я переконаний, що про всі команди фінальної гри ми ще почуємо: всі вони мають мають перспективи на нові перемоги.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.