Новая Каховка
C

» » Покоління next: школярі рятують місто

Покоління next: школярі рятують місто

Покоління next: школярі рятують місто

Молодь – рушійна сила змін, яка хоче і може змінити наше місто, країну. Зараз існує багато освітніх проектів, що допомагають дітям втілити свої задуми у реальність. Один з таких – «Відкривай Україну», у якому взяли участь учні першої школи.

 

Мета «Відкривай Україну» – формування нової генерації соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді. Та найголовнішим для команди активних і творчих особистостей 7-11 класів став пошук тієї родзинки, яка б допомогла змінити їхню школу на краще.

 

Проаналізувавши учнівське життя, хлопці і дівчата отримали багато цікавих завдань і знайшли об’єкт для вдосконалення.

 

– У нашій школі навчаються талановиті школярі. Багато учнів професійно володіють музичними інструментами. Постійно на всіляких заходах ми бачимо їхні виступи, тому в нас з’явилася ідея створити шкільну музичну групу. Провівши кастинг, ми відібрали найталановитіших, – розповідає ментор команди Тетяна Дмитрів.

 

Зараз у 1-й школі існує група «V²оda», що бере участь у всіх заходах.

 

– Для створення «V²оda» ми доклали багато зусиль – організація відбору, репетицій, пошук бажаючих. Дуже вдячні адміністрації школи та вчительці музики, яка підтримала нашу ідею й тепер займається з учасниками групи. Ми задоволені від того, що все було не марно, – говорить капітан команди Анастасія Додрик.

 

Завдяки створеному проекту школярі здобули перемогу на обласному конкурсі, а в червні поїдуть представляти команду в Київ. Ми поставили кілька запитань її учасникам.

 

– Чи плануєте ви робити щось далі?

 

– Звичайно так! Тепер ми повинні створити проект, який буде спрямований на покращення цілого міста. Порадившись, наша команда «Довженківці» вирішила направити зусилля на благоустрій міської набережної.

 

– Чи важко було знайти допомогу для створення шкільного проекту?

 

– Нам пощастило, що вчителям сподобалась ідея музичної групи, але найбільшою проблемою виявився пошук музичних інструментів. Зараз учасники «V²оda» грають на власних, однак у майбутньому ми сподіваємося, що це зміниться.

 

– Яка мета освітнього проекту?

 

– Сформувати необхідні компетенції у молоді для створення можливостей до самореалізації. Покращити життя молоді в Новій Каховці.

 

– Що ви думаєте про вашу участь в проекті «Відкривай Україну»?

 

– А що я думаю? Прикольний проект, мені дуже подобається. Я дуже зраділа від того, що мене запросили взяти участь в ньому. Завжди готова виконати поставлене мені завдання і прийти на допомогу.

Покоління next: школярі рятують місто

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.