Нова Каховка
C

» » На Херсонщині офіційно вже 24 мільйонери

На Херсонщині офіційно вже 24 мільйонери

На Херсонщині офіційно вже 24 мільйонери

Дохід понад мільйон гривень за минулий рік вказали у своїх деклараціях 24 мешканці Херсонщини. Загалом їх прибуток складає 227,2 млн. грн.

 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної Фіскальної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Серед заможних - більшість херсонців, 21 особа. Згідно з деклараціями, вони отримали свої статки від продажу нерухомого або рухомого майна, здійснення незалежної професійної діяльності та надання майна оренду. Інші мільйонери - у м. Нова Каховка, Олешківському та Каховському районах.

 

Декларують свої статки не тільки підприємці, чиновники, моряки, а й спортсмени. Зокрема, 10 квітня у Скадовську задекларували свої торішні доходи відомі спортсмени – майстри спорту України з важкої атлетики, члени національної збірної України, призери Чемпіонатів Європи та України Микита Прошинський та Анна Макарова (Пустоварова).

 

Податківці нагадують - деклараційна компанія триває:

 

- для громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року цього року;

 

- для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31.12.2019 (включно).

 

Детальні консультації та безкоштовні бланки декларації можна отримати у спеціалістів Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації.

 

Також, 12 квітня з 11 до 12 години Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведе «гарячу» телефонну лінію на тему: «Декларування окремих видів доходів громадян, отриманих у 2018 році».

 

На запитання платників відповідатиме Ігор Валерійович Кузьмін - начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Номер «гарячої» телефонної лінії: (0552) 32-74-31.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.