Нова Каховка
C

» » Півмільйона на футбол. Спортклуб “Каховка” профінансують з міського бюджету

Півмільйона на футбол. Спортклуб “Каховка” профінансують з міського бюджету

Півмільйона на футбол. Спортклуб “Каховка” профінансують з міського бюджету

500 тисяч гривень вирішили виділити в якості часткової фінансової підтримки громадської організації “Спортивний клуб “Каховка” депутати Каховської міськради. Ці кошти підуть на “проведення та участь у навчально-тренувальних змаганнях, зборах, спортивних заходах всеукраїнського та обласного рівня, забезпечення спортивною формою, екіпіруванням, медикаментами, спортінвентарем тощо”.

 

Співзасновником СК “Каховка” є найбагатший депутат міськради за рейтингом минулого року, обранець від “Солідарності” Ігор Хомінець, а керівником — Юрій Пасічниченко, якого в березні п. р. за пропозицією міського голови Андрія Дяченка за “систематичну відсутність” виключили зі складу виконавчого комітету Каховської міськради.

 

Вперше міськрада виділила кошти і баскетбольному клубу “Каховка”. Він отримає у 2019 році 68 тис. гривень на проведення та участь у змаганнях і тренуваннях.

 

— Торік СК “Каховка” отримала 350 тис. грн. Тепер фінансування з місцевого бюджету їм збільшено, бо вони мають реальні успіхи і суттєво вирвались уперед. Нині клуб посідає п’яте місце у своїй підгрупі Чемпіонату України з футболу серед аматорів і перед ним стоїть завдання увійти до першої трійки. Без фінансової підтримки їм не обійтись, адже їх очікує багато переїздів. А бюджет покриває лише частку всіх їх витрат, — прокоментував начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міськради Віктор Зубков.

 

Неодноразово на фінансову підтримку розраховували і баскетболісти. “Проте лише в минулому році їм вдалося зареєструвати свою громадську організацію. Тож тепер ми маємо всі підстави задовольнити їх прохання. Тим більше, що БК “Каховка” почав брати участь у чемпіонаті області з баскетболу, один із турів якого нещодавно проводився в нашому місті”, — додав Віктор Зубков.

 

Каховська міськрада також виділила 199,5 тисяч гривень на “Програму регулювання чисельності безпритульних тварин”. Ці кошти отримає як і торік ГО “Таврійське товариство захисту тварин”, керівником якої є депутат міськради від “Батьківщини” Олександр Тернавський.

 

Разом із тим депутати виділили з міського бюджету 142 тис. грн. на програму висвітлення діяльності міськради в ЗМІ, 7 мільйонів гривень на благоустрій міста, 650 тис. грн. на пільгові перевезення та перевезення на городи, 2,5 млн. грн. на поточний ремонт доріг, 1,26 млн. грн. на оплату енергоносіїв бюджетними організаціями, 810 тис. грн. на програму містобудівної документації. Всього вони розподілили за рахунок розподілу вільного залишку коштів міського бюджету і зменшення видатків на реалізацію проекту реконструкції вулиці Миру 14,6 мільйонів гривень.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.