Нова Каховка
C

» » Новокаховських депутатів скликають на чергову сесію

Новокаховських депутатів скликають на чергову сесію

Новокаховських депутатів скликають на чергову сесіюШістдесят перша чергова сесія Новокаховської міської ради 7-го скликання відбудеться 11 квітня о 09.00 у великій залі засідань НКМР (просп. Дніпровський, 23, ІІІ поверх).


На розгляд сесії виноситься 33 питання, зокрема «Про хід виконання у 2018 році міської Програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів комунальної власності», «Про Програму розвитку боксу в місті Нова Каховка на 2019-2021 роки», «Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «НК Екосервіс», «Про доповнення переліку об’єктів приватизації на 2019 рік», «Про визначення земельних ділянок, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами», «Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території смт Дніпряни», «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та викуп земельних ділянок» та інші.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.