Новая Каховка
C

» » Нова Каховка податками підтримує українську армію

Нова Каховка податками підтримує українську армію

Нова Каховка податками підтримує українську армію

За три місяці цього року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 62,4 млн. грн. військового збору. Це майже на 14 відс. або на 7,4 млн. грн. більше від надходжень за аналогічний період минулого року.

 

Дві третини від загальної суми надходжень, що складає 41,5 млн. грн., відрахували платники податків, які перебувають на обліку в м. Херсоні, Каховському районі та м. Нова Каховка. Зокрема, суб’єкти господарювання та мешканці обласного центру спрямували на зміцнення обороноздатності Збройних Сил України 33,1 млн. грн., Каховського району – 4,7 млн. грн. та м. Нова Каховка – 3,7 млн. гривень.

 

Нагадаємо: військовий збір утримується за ставкою 1,5 відс. з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.