Новая Каховка
C

» » На адмінкордоні з Кримом починають контролюватимуть навіть повітря

На адмінкордоні з Кримом починають контролюватимуть навіть повітря

На адмінкордоні з Кримом починають контролюватимуть навіть повітря

На адміністративному кордоні з окупованим Кримом з 8 квітня розпочинається постійний моніторинг стану атмосферного повітря та наявності у ньому токсичних сполук.

 

Обласна комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій ще кілька тижнів тому звернулася до ДС НС України із проханням відправити туди мобільну лабораторію (гроші на власну таку облрада досі не виділила), у зв’язку з відновленням роботи сумнозвісного отруювача — підприємства «Титан» в Армянську.

 

Прохання рятувальники виконали: на адмінкордон прибуде така лабораторія та троє її співробітників з Рівненської області. Вони працюватимуть як безпосередньо на КПВВ, так і по селах Каланчацького і Чаплинського районів, розташованих поруч.

 

Отриману в ході моніторингу інформацію щодня  будуть викладати у вільний доступ для оприлюднення електронними та друкованими ЗМІ – за бажанням журналістів.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.