Нова Каховка
C

» » Андрій Гордєєв написав заяву про звільнення з посади голови Херсонської ОДА

Андрій Гордєєв написав заяву про звільнення з посади голови Херсонської ОДА

Андрій Гордєєв написав заяву про звільнення з посади голови Херсонської ОДА

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вчора, 5 квітня, написав заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

 

"Дорогі земляки, друзі і недруги))))

Три роки я мав честь очолювати Херсонську обласну державну адміністрацію і працювати на розвиток рідної області.

За цей час ми з командою зробили багато. Це ми створили найпершу і найпотужнішу територіальну оборону на кордоні з окупованим Кримом. Це ми розмістили на теренах області додаткову військову бригаду та багато чого іншого!))))


Це ми збудували (реконструювали) телерадіовежі з мовленням на окупований Крим! Це ми збудували новий порт разом із компанією Нібулон і провели реконструкцію аеропорту «Херсон». Це ми відновили будівництво мостопереходу у Херсоні та провели реконструкцію сотень інфраструктурних об‘єктів на Херсонщині, серед яких десятки амбулаторій і шкіл. Це ми відновили після агресії Росії інвестиційний клімат Херсонщини і залучили більше 11 млрд грн інвестицій, а на цей рік більше 16 млрд грн! Це ми розкрили і далі розкриваємо туристичний потенціал Херсонщини! І тд!

Три роки минули. Вчора я звернувся до Президента України Петра Порошенка з ініціативою про моє звільнення з посади.

Чому я це зробив?

Тому що я не хочу, щоб наслідки інформкілерства проти мене, вплинули на спокій нашої держави, а разом з тим і на спокій Херсонщини. Я не хочу щоб в такий складний час виборів сфабрикований проти мене негатив хоч якимсь чином негативно відобразився на другому турі виборів Президента України та Верховного головнокомандувача!


Занадто велика ціна зараз перед всіма нами - це наш європейський вектор розвитку!!!


Ми не маємо права перед своїми дітьми схибити в цьому!

Є інтереси Держави, які для мене важливіші за будь-які посади! Я сам розвію будь-які сумніви та весь бруд щодо мене, який безпідставно поширюють в інформаційному просторі.

В мене немає ні підстав, ні бажання ховатися за посадою ані від людей, ані від слідства. Я готовий захищати і буду захищати своє чесне ім‘я.

Що робитиму далі?


Я продовжу своє покликання у служінні державі з любов‘ю до людей, до України та вірою у Бога!", - написав Андрій Гордєєв.

 Андрій Гордєєв написав заяву про звільнення з посади голови Херсонської ОДА

Нагадаємо, що головою Херсонської ОДА він був призначений три роки тому, 28 квітня 2016 року (указ президента України № 178/2016).

 

У 2014-16 рр. Гордєєв був народним депутатом України від БПП, у 2012-2014 рр. - депутатом Херсонської міської ради.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.