Нова Каховка
C

» » Скільки коштуватимуть медичні огляди та діагностика у Новій Каховці

Скільки коштуватимуть медичні огляди та діагностика у Новій Каховці

Скільки коштуватимуть медичні огляди та діагностика у Новій Каховці

У Новій Каховці встановили перелік та вартість платних медичних послуг по профоглядах, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня». Дане рішення було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

 

Згідно з документом, ціни на лікарський огляд коливатимуться від 14 до 40 гривень. Одним з найдорожчих виявився огляд лікаря-гінеколога. Його вартість складає близько 40 гривень. Далі йде лікар-невропатолог, за один прийом доведеться сплачувати йому 25,88 гривні. Найдешевшими виявились огляди офтальмолога -14 гривень та хірурга – 16 гривень.

 

Що стосується діагностичних послуг, то лідером нового тарифу є рентгенографія органів грудної порожнини. Разове обстеження обійдеться в 70 гривень.

 

Також директору закладу було рекомендовано створити більш зручний графік роботи лікарів-спеціалістів та параклінічних служб, аби усі пацієнти могли своєчасно обстежитися та не перейматися за власне здоров'я.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.