Нова Каховка
C

» » У с.Томарино школа чи бордель?

У с.Томарино школа чи бордель?

Там, де зявляється голова Бериславської райдержадміністрації  Приходько, там – п’янка. На жаль така сумна традиція зароджується у районі. 
        Цього разу вона відбулася у їдальні Томаринської загальноосвітньої школи за участі голови  райдержадміністрації Приходька Максима Олександровича, директора школи  Пігаля Юрія Володимировича,   в/о начальника відділу освіти Бериславської РДА Корибута Валерія Петровича, керівника апарату райдержадміністрації Юшко Тетяни Миколаївни, голови Томаринської сільської ради Римашевської Віри Кирилівни та депутата Бериславської районної ради Литвиної Любові Михайлівни.
       О 15.50 03 грудня 2015 року цю компанію навідали члени Бериславської районної громадської організації «ПАТРІОТ» у рамках проведення місячника «НІ – корупції!». Патріоти застали винуватців торжества у самий розпал бенкету.


      Декілька місяців тому голову РДА Приходько вже затримували п'яним за управлінням службовим авто, але тоді йому вдалось уникнути покарання завдяки його неочікуваній спритності та незрозумілої неповаги до громадськості району з боку керівництва області. 
        У той самий час, коли країна веде нелегку боротьбу проти зовнішнього агресора, перші обличчя району, державні службові, що обіймають керівні посади, у приміщені навчального закладу показують «приклад» нашим дітям.
      Звертаємося до Президента України П.Порошенко: "Доколи бериславці терпітимуть витівки голови адміністрації та його «свити»? Доколи ми зазнаватимемо сорому від ганебних вчинків перших облич району? Доколи Приходько буде ганьбити Вас, адже він є представником Президента України у Бериславському районі?".

 
ГО "Патріот"
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.