Нова Каховка
C

» » Ветерани Таврійська – переможці відкритого чемпіонату Херсонщини з футзалу

Ветерани Таврійська – переможці відкритого чемпіонату Херсонщини з футзалу

Ветерани Таврійська – переможці відкритого чемпіонату Херсонщини з футзалу Фінал відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів-чоловіків 50+ у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року відбувся 30 березня в спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергєєва

У турнірі взяли участь 5 кращих ветеранських команд Херсонщини: збірна Високопільського району, «Надія» (Іванівська ОТГ), «Чкаловець» (с. Чкалове Новотроїцького району), «Тандем» (Таврійськ), «Ветеран» (Бериславський район).

Команда «Тандем» обіграла усіх суперників, забивши 13 м’ячів і пропустивши 3, набрала 12 очок і стала Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів 50+ обласної Колосіади «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року.

Чемпіонство здобули Ігор Штихар (капітан і тренер-представник команди), Юрій Сорочинський, Юрій Субота, Олександр Перевертайло, Микола Рубан, Сергій Козачук, Максим Котляр та Володимир Орел.

Срібний призер – збірна Високопільського району (тренер-представник Іван Нойок), бронзовий – «Ветеран» Бериславський район (тренер-представник Валерій Левченко).

Усі команди-призери були нагороджені пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів, гравці команд - призерів золотими, срібними та бронзовими медалями та дипломами відповідних ступенів територіальної організації ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» та ГО ї «Асоціація ветеранів футбольного клубу «Кристал», ветеранів футболу міста Херсона та Херсонської області».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.