Новая Каховка
C

» » Під каховською мерією місцевий депутат влаштував одиночну акцію

Під каховською мерією місцевий депутат влаштував одиночну акцію

Під каховською мерією місцевий депутат влаштував одиночну акціюСьогодні, 29 березня, депутат Каховської міської ради Сергій Яременко влаштував одиночну акцію протесту проти свавілля міського голови Андрія Дяченка

 

Та акцію місцевого депутата ніхто не підтримав. На площі 20 хвилин полежали дві шини, на які ніхто не звертав уваги. Згодом, їх прибрали працівники «ЩИТа» на прохання одного із працівників мерії. 

 

Навіщо і для чого пройшла акція?

 

«Я не закликаю до якихось заворушень в місті на передодні виборів. Це мій особистий протест і нагадування пану Дяченко і депутатам, які за великим рахунком продали свої голоси за "теплі" місця у виконкомі і комунальних підприємствах, яким чином і на якій хвилі вони потрапили у владу. Корупція яка була - така і залишилася.

 

Маю велику надію, що після президентських виборів "Жити по-новому" втратить залишки сил і ми доробимо свою справу - очистимо місто від паразитів і корупціонерів.Всі на вибори!», - пояснив сам Сергій Яременко у Фейсбуці. 

Під каховською мерією місцевий депутат влаштував одиночну акцію


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.