Нова Каховка
C

» » На КПВВ «Чонгар» прикордонники зупиняли порушників режиму

На КПВВ «Чонгар» прикордонники зупиняли порушників режиму

На контрольному пункті «Чонгар» прикордонники Бердянського загону зупинили транспортний засіб під керуванням громадянина України, який намагався перетнути адміністративну межу з ТОТ АР Крим без проходження всіх видів контролю. 

На КПВВ «Чонгар» прикордонники зупиняли порушників режиму

Так, водій разом з одним пасажиром на транспортному засобі марки «МITSUBISHI» після в’їзду до КПВВ «Чонгар» без зменшення швидкості одразу поїхав на виїзд оминаючи митний та прикордонний контролі.

 

Оперативні дії прикордонників дозволи зупинити та заблокувати автівку. Разом з тим, пасажир почав вести себе агресивно, не виконував законні вимоги прикордонників та висловлювався ненормативною лексикою. Як результат, на водія прикордонники склали адміністративний протокол за статтею 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду — виїзду», а ось на пасажира адміністративний протокол вже за статтею 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону».

 

В подальшому, матеріали справи будуть передані до суду для вирішення питання про притягнення до відповідальності.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.