Нова Каховка
C

» » У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»Спільна декада природничих і спецдисциплін енергетичного циклу «В світі елементів», присвячена 150-річчю створення періодичної системи елементів Д. Менделєєвим, пройшла на початку березня в Новокаховському вищому професійному училищі. Адже з цією таблицею пов’язані загальноосвітні і спеціальні дисципліни: фізика, хімія, біологія, матеріалознавство, електротехніка, спецтехнологія.

 

На відкритій годині спілкування «Періодична система елементів – знайома та незнайома», яку провели викладачі Н. Бородавко і Г. Балан, розглянули особистість видатного вченого Дмитра Менделєєва та його внесок у створення таблиці, а також учні, майбутні електрогазозварники і сантехніки, змагалися у знаннях тих елементів та їх властивостей, які використовуються в їхніх спеціальностях.

 

В рамках декади відбулася зустріч з головою екологічної громадської організації «Мама-86» Т. Козак, на якій обговорювалось питання негативного впливу свинцю, ртуті та інших важких металів на людину і довкілля. Учні були зацікавлені і ставили багато запитань щодо зменшення шкідливого впливу цих речовин та їхню утилізацію.

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

Учні групи електрогазозварників під керівництвом майстра виробничого навчання Н. Бондаренко здійснили «Подорож у чарівний світ металів».

 

Також під час екологічного суботника на чолі з викладачем біології Л. Мельник студенти з’ясовували і застосовували методи безпечного підвищення родючості ґрунту. На захисті навчальних проектів у групі перукарів відмічено роль води та хімічних елементів у формуванні здорового способу життя. Адже, дійсно, хороший спеціаліст повинен знати більше.

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

Інформацію надали викладач фізики Н. Бородавко і викладач спецтехнології Г. Балан .


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.