Новая Каховка
C

» » У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»Спільна декада природничих і спецдисциплін енергетичного циклу «В світі елементів», присвячена 150-річчю створення періодичної системи елементів Д. Менделєєвим, пройшла на початку березня в Новокаховському вищому професійному училищі. Адже з цією таблицею пов’язані загальноосвітні і спеціальні дисципліни: фізика, хімія, біологія, матеріалознавство, електротехніка, спецтехнологія.

 

На відкритій годині спілкування «Періодична система елементів – знайома та незнайома», яку провели викладачі Н. Бородавко і Г. Балан, розглянули особистість видатного вченого Дмитра Менделєєва та його внесок у створення таблиці, а також учні, майбутні електрогазозварники і сантехніки, змагалися у знаннях тих елементів та їх властивостей, які використовуються в їхніх спеціальностях.

 

В рамках декади відбулася зустріч з головою екологічної громадської організації «Мама-86» Т. Козак, на якій обговорювалось питання негативного впливу свинцю, ртуті та інших важких металів на людину і довкілля. Учні були зацікавлені і ставили багато запитань щодо зменшення шкідливого впливу цих речовин та їхню утилізацію.

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

Учні групи електрогазозварників під керівництвом майстра виробничого навчання Н. Бондаренко здійснили «Подорож у чарівний світ металів».

 

Також під час екологічного суботника на чолі з викладачем біології Л. Мельник студенти з’ясовували і застосовували методи безпечного підвищення родючості ґрунту. На захисті навчальних проектів у групі перукарів відмічено роль води та хімічних елементів у формуванні здорового способу життя. Адже, дійсно, хороший спеціаліст повинен знати більше.

У Новокаховському вищому професійному училищі пройшла декада «В світі елементів»

Інформацію надали викладач фізики Н. Бородавко і викладач спецтехнології Г. Балан .


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.