Новая Каховка
C

» » Три «проблемних» авто виявлено під час перереєстрації в Новій Каховці

Три «проблемних» авто виявлено під час перереєстрації в Новій Каховці

Три «проблемних» авто виявлено під час перереєстрації в Новій КаховціМинулого тижня в сервісному центрі МВС № 6545 міста Нова Каховка під час проведення реєстраційних операцій виявлено три транспортних засоби, що «мають проблеми» із законом. Про це інформує регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області.

 

В ході експертного дослідження автомобіля «Mercedes-Benz 200D» з’ясувалося, що номер двигуна нанесений саморобним способом. Під час проведення експертизи автомобіля ВАЗ – 2121 встановлено факт повного знищення первинного номера двигуна. А експертна перевірка автомобіля «Nissan Sunny» виявила, що ідентифікаційний номер двигуна піддавався частковим змінам.

Три «проблемних» авто виявлено під час перереєстрації в Новій Каховці
Три «проблемних» авто виявлено під час перереєстрації в Новій Каховці

Як свідчить статистика, цього року під час надання послуг в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області виявлено 8 транспортних засобів із зміненими номерами кузова, ще 4 – з підробленими номерами двигуна.

 

Для того, щоб уникнути ризику купівлі автівки сумнівного походження, РСЦ радить оформлювати договори купівлі-продажу безпосередньо в сервісних центрах МВС та за допомогою фахівців перевіряти авто.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.