Новая Каховка
C

» » У "Сафарі-Парку" на Арабатці поповнення

У "Сафарі-Парку" на Арабатці поповнення

В курортному звіринці "Сафарі-Парк" на Арабатській стрілці починається справжній бебі-бум. Нещодавно тут народилося незвичайне верблюденя, а сімейства мавп і страусів чекають на поповнення.

У "Сафарі-Парку" на Арабатці поповнення

Народження верблюда-самки, як розповідає директор зоопарку, справжнє свято. Адже останні кілька років в Україні народжуються самі хлопчики. Зараз малятко п'є тільки мамине молочко, а сама породілля перебуває на посиленому харчуванні. Зараз їй потрібно набиратися сил, бо дитину виношувала більше року.

 

Мешканці інших вольєрів тільки готуються до потомства. В одному з них розгулює двометровий самець страуса. Він недовірливо напружений, оскільки охороняє територію своїх несучок.

 

Примітно, що африканські страуси – вибагливіші за інші види. У неволі їхні яйця, як правило, закладають в інкубатори. На Арабатці ж пернаті відчувають себе природно, і новий виводок з'явиться через півтора місяці.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.