Новая Каховка
C

» » У Каховському районі мають намір фінансувати програму боротьби з онкологічними захворюваннями

У Каховському районі мають намір фінансувати програму боротьби з онкологічними захворюваннями

У Каховському районі мають намір фінансувати програму боротьби з онкологічними захворюваннямиУ Каховському районі мають намір профінансувати програму боротьби з онкологічними захворюваннями на найближчі 2 роки. 

Так, на робочій нараді щодо схвалення районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 - 2020 роки директор КНП «Каховська ЦРЛ» Олена Мазур зазначила, що затвердження програми є край необхідним заходом у розв’язані в районі проблеми з онкологічними захворюваннями.

В ході обговорення була підтримана ініціатива районної адміністрації у виділенні коштів на реалізацію програми у сумі 1,01 млн. гривень протягом 2019 - 2020 років, що дасть можливість підвищити рівень поінформованості населення з питань профілактики та ранньої діагностики злоякісних новоутворень, покращити рівень ранньої діагностики злоякісних новоутворень, забезпечити надання високоспеціалізованого лікування онкохворим.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.