Нова Каховка
C

» » У Каховці може з'явитися нове комунальне підприємство

У Каховці може з'явитися нове комунальне підприємство

У Каховці може з'явитися нове комунальне підприємство

Його пропонують назвати «Благоустрій»

 

Розділити функції КП «Комунальне транспортне підприємство» між двома комунальними підприємствами пропонує депутатам Каховської міськради керівництво міста.

 

— Ми хочемо забрати з КП «КТП» функцію благоустрою і передати її спеціально створеному підприємству. А «КТП» займатиметься виключно вивезенням побутових відходів, — пояснив міський голова Андрій Дяченко.

 

За його словами, питання створення КП «Благоустрій» буде винесене на сесію 28 березня. На офіційному сайті міськради оприлюднений і відповідний проект рішення. У ньому зазначено, що метою створення нового підприємства є бажання «вирішити нагальні питання в галузі житлово-комунального господарства міста». Статутний капітал КП «Благоустрій» пропонується визначити в розмірі балансової вартості будівель та споруд, що передаватимуться йому з КП «КТП» на останню звітну дату, що передуватиме даті передачі.

 

— Спочатку буде створене це підприємство. Ніякої реорганізації КП «КТП» внаслідок цього наразі не потребуватиме. Відповідно всі профільні співробітники будуть звільнені з «КТП» і працевлаштовані в КП «Благоустрій», — повідомила начальник юридичного відділу міськради Людмила Чиркіна.

 

Як пояснив «Новому дню» перший заступник міського голови Олег Кожем’якін, передача функцій благоустрою новому підприємству дозволить мінімізувати видатки з бюджету громади. «Адже «КТП» є платником податку на додану вартість. А КП «Благоустрій» його сплачувати не буде. Щодо цього нами вивчався досвід Нової Каховки», — прокоментував він.

 

— А як буде з виділеними з бюджету коштами на благоустрій для КП «КТП»? — поцікавились депутати.

 

— Створимо нове підприємство і перерозподілимо ці кошти, — пообіцяв міський голова.

 

До речі, у Новій Каховці функції озеленення, благоустрою, санітарної очистки міста (вивезення побутових відходів), зовнішнього освітлення і ритуальних послуг покладені на КП «НК Екосервіс». Водночас у Новій Каховці сьогодні працює 19 комунальних підприємств, тоді як у Каховці лише 5.

 

Нагадаємо, що у 2011 році Каховська міськрада спробувала зменшити кількість комунальних підприємств. Проте ініційоване депутатом міськради від «Партії регіонів» Павлом Філіпчуком реформування КП «Житловик-Свєтлово» і КП «Наш дім» в новостворене КП «Каховська керуюча компанія» призвело згодом до втрати 2,56 мільйона гривень із міського бюджету.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.