Новая Каховка
C

» » Каховська «Мрія» виграла відкритий чемпіонат Херсонщини з футзалу серед жінок

Каховська «Мрія» виграла відкритий чемпіонат Херсонщини з футзалу серед жінок

Каховська «Мрія» виграла відкритий чемпіонат Херсонщини з футзалу серед жінокФінальні змагання відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд жінок у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року відбулися 16 - 17 березня в  Бериславі, в спорткомплексі "Юність" районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва. Турнір проводила територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

У змаганні узяли участь 5 кращих жіночих аматорських команд Херсонщини: "Старт" (Присиваська ОТГ), "Славія" (Бериславський район), "Спартак" (Скадовський район), "Мрія" (Каховський район) та "Таврія" (Нова Каховка).

Здобувши 4 перемоги чемпіонками Херсонської області з футзалу серед команд жінок 2019 року у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» стала команда «Мрія» Каховський район (тренер Наталія Швед).

Срібний призер – «Спартак» (тренер Віталій Дзюбенко), бронзовий - «Таврія» (тренер Андрій Ківнюк).

Команди-призерки змагань були нагороджені пам’ятними кубками і дипломами, а гравці цих команд медалями і дипломами територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області.

Наступні змагання у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року – відкритий чемпіонат Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів 40+, які відбудуться там же в Бериславі 23-24 березня п. р.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.