Новая Каховка
C

» » Каховчани підкорили Чемпіонат України з кікбоксингу

Каховчани підкорили Чемпіонат України з кікбоксингу

Каховчани підкорили Чемпіонат України з кікбоксингуЦими вихідними, 14-17 березня, у сонячній Одесі проходив Чемпіонат України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих.

Херсонську область представляв спортивний клуб «Акцент», а також колишній вихованець клубу, нині очільник власного СК “Power Up” Дмитро Беднін.

Змагання проходили в усіх розділах кікбоксингу і у рингу, і на татамі. Зокрема: «поінт-файтінг», «лайт-контакт», «кік-лайт», «фул-контакт», «лоу-кік», «К1» та навіть музичні форми.

Майстерність спортсменів зростає з кожним роком, а особливо зараз, коли кікбоксинг прийняли до олімпійської сім`ї. Стати першим в національній збірній команді України охочих дуже багато. В цьому році змагання були напрочуд емоційними та насиченими двобоями справжніх майстрів кікбоксингу світового рівня.

За звання кращого на спортивній арені Національного Університету «Одеська юридична академія» змагались 780 спортсменів з усіх куточків України, а також гості з Молдови.

У перший день пройшли попередні відбіркові бої, що проклали спортсменам шлях до півфіналу. Далі ж точилась складна боротьба за призові місця.

Вихованці спортивного клубу «Акцент» під керівництвом тренера Юрія Маломужа завоювали два срібла і одну бронзову нагороду.

Так, Андрій Сєров здобув 3 місце у розділі кік-лайт, вагова категорія до 74 кг. Давид Байрамов - 2 місце також у розділі кік-лайт, вагова категорія до 69 кг. Кирило Артим -  2 місце у розділі  К-1, вагова категорія до 63,5 кг.

І таке бажане чемпіонство! Дмитро Беднін, колишній вихованець Юрія Маломужа, який ще будучи представником СК «Акцент» завоював першість в ваговій категорії 75 кг розділу К-1, залишається на її верхівці й далі, посівши 1 місце в цьому році. Зараз Дмитро вже сам тренує дорослих та дітей  у власному клубі “Power up”.
Загалом, усі спортсмени виступали дуже гідно здолавши не одного суперника, а поступилися за підсумком балів, заслуженим майстрам спорту.

Наразі команда СК»Акцент» готується до ще одного випробування - Чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, що відбудеться вже в квітні в місті Бровари, Київської області.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.