Новая Каховка
C

» » Новокаховська міська лікарня два основні прилади відправить на металобрухт

Новокаховська міська лікарня два основні прилади відправить на металобрухт

Новокаховська міська лікарня два основні прилади відправить на металобрухт

Депутати Новокаховської міської ради планують списати два основні прилади, що належать Центральній міській лікарні. Даний проект рішення був опублікований на офіційному сайті міськради.

 

Згідно з документом, мова йде про комп'ютерний діагностичний комплекс «Кардіо-плюс», а також аналізатор імуноферментативний ФП-8. Як зазначив безпосередньо головний лікар Ігор Гайдаманчук, основні прилади, непридатні до подальшої експлуатації, не підлягають ремонту, морально застарілі й повністю зношені.

 

Після списання придатні запчастини будуть відправлені на склад. Непридатні у свою чергу відправляться на металобрухт, а виручені кошти направлять до спеціального фонду бюджету розвитку міського бюджету.

 

Варто відзначити, що первинна сума комп'ютерного діагностичного комплексу «Кардіо-плюс» становила 128 тисяч 208 гривень, а аналізатора - 93 тисячі 972 гривні. Передбачається, що прибуток після списання буде такий же.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.