Нова Каховка
C

» » В Бериславі вирішили висадити молоді саджанці липи

В Бериславі вирішили висадити молоді саджанці липи

В Бериславі вирішили висадити молоді саджанці липи

В «чистий четвер», провести який Бериславська міська рада запланувала 21 березня, буде висаджено майже дві сотні дворічних саджанців липи. Зелень планується висадити на заміну дерев які були прибрані під час проведення санітарного очищення та вирізання пошкоджених чи аварійних дерев. Частину дерев буде безоплатно передано до міських ОСББ для озеленення прибудинкових території. З таким розрахунком, що ці дерева матимуть достатній догляд і полив аби вкоренитись.

 

Працівники «Бериславського водоканалу» в цей день проведуть озеленення території біля водозабірних споруд та насосних станцій.

 

Частина дерев буде передана до КП «Бериславська ЖЕК-1», вони будуть використані на поновлення зелених насаджень в центральному парку міста.

 

Враховуючи зростаючу популярність місць загального користування, практичну та естетичну складові, міська рада і надалі планує проводити відновлення озеленення міста багаторічними насадженнями.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.