Новая Каховка
C

» » Лікарі Таврійської амбулаторії запрошують зробити щеплення

Лікарі Таврійської амбулаторії запрошують зробити щеплення

Лікарі Таврійської амбулаторії запрошують зробити щеплення

Амбулаторія № 3 загальної практики сімейної медицини Таврійська отримала 500 доз дифтерійно-правцевого анатоксину (АДС-м) – комплексної вакцини проти дифтерії та правцю.

 

Про це повідомив завідувач амбулаторії № 3 Микола Гуменюк 18 березня на апаратній нараді в міськвиконкомі.

 

Зробити щеплення можуть всі бажаючі. Для цього треба звернутися до свого сімейного лікаря, з яким укладено договір.

 

Як пояснив лікар, АДС-м – одна з варіацій АКДС, яка не містить активних компонентів проти коклюшу. Зараз її використовують тільки для ревакцинації, оскільки вміст в ній біологічного матеріалу в набагато менших дозах у порівнянні з тією ж АКДС. Однак в цьому є і свої плюси. Її легше переносять діти, в яких спостерігається бурхлива реакція на щеплення АКДС.

 

Більшість людей бояться вакцин, тому що вважають їх препаратами з напівживими збудниками тих самих небезпечних хвороб. Насправді це не так.

 

До складу вакцин входять анатоксини. Це токсини, які виробляються збудниками, а потім обробляються в лабораторних умовах так, щоб їх негативний вплив на організм був мінімальним, але самі вони могли змусити його виробляти потрібні антітіла, а значить і імунітет.

 

На терміни введення вакцини АДС-м впливає своєчасно зроблена АКДС.

 

Після неї щеплення АДС-м потрібно робити кожні 10 років, так як рівно стільки діє сформований імунітет.

 

Як правило, АДС-м роблять дітям з 4 років, а також дорослим від 14 років. Крім того, лікар може призначити щеплення АДС-м, якщо, наприклад, нещеплена дитина контактувала з хворим на дифтерію для створення екстренного імунітету.

 

Вакцина АДС-м формує імунітет від правця і дифтерії – найнебезпечніших хвороб, якими може захворіти будь-яка нещеплена людина.

 

Правець потрапляє в організм через будь-яку відкриту ранку, навіть крихітну подряпину, і, як правило, найчастіше це відбувається під час відпочинку на природі або роботи в городі на дачі. Вакцина допомагає організму сформувати імунітет проти цієї зарази, але не завжди. Для цього і потрібна ревакцінація.

 

Нагадаємо, що амбулаторія № 3 працює щоденно з 8.00 до 20.00 без вихідних.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.