Новая Каховка
C

» » Дільничні поліцейські Херсонщини у боротьбі з самогоноварінням

Дільничні поліцейські Херсонщини у боротьбі з самогоноварінням

На території області поліцейські постійно проводять заходи по боротьбі з самогоноварінням, виявленню фактів виготовлення і реалізації самогону та інших міцних напоїв домашнього виробництва. Дільничні поліцейські систематично проводять рейди та операції по виявленню осередків самогоноваріння, припиняють їх діяльність та притягають організаторів до відповідальності.

 

Повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Дільничні поліцейські Херсонщини у боротьбі з самогоноварінням

- За 2 місяці дільничні офіцери поліції склали 124 протоколи за ст.176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення; за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення складено 8 протоколів. Вилучено 163 літри самогону, 320 літрів закваски та 53 самогонні апарати. На правопорушників накладено штрафи на суму 6680 гривень, - повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції Віталій Валяєв.

Дільничні поліцейські Херсонщини у боротьбі з самогоноварінням


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.