Новая Каховка
C

» » Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в КаховціМіський турнір з міні-футболу вперше відбувся в суботу, 16 березня, в Каховці. Захід присвячено Дню українського добровольця. 

В турнірі взяли участь 5 команд: "Учасники АТО "Скіф", Каховська міська рада, Каховський відділ поліції, "Опентек" та Каховський РЕМ. 
Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці
На спортивному святі хвилиною мовчання згадали українських добровольців, які загинули в ході проведення АТО на Сході України. 

Результати турніру такі: ІІІ місце виборола команда Каховського відділу поліції, ІІ місце - у команди Каховський РЕМ, а почесним переможцем стала команда "Опентек". 
Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці
В особистому заліку: кращий воротар - Сергій Студитських ("Опентек"), кращий бомбардир Віктор Дорошенко (Каховський РЕМ), а кращий гравець турніру Михайло Цуркан (Каховський відділ поліції). 

По закінченню змагання всі могли насолодитись козацьким кулішом від Каховського Козачого товариства.

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в КаховціТурнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.