Нова Каховка
C

» » Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в КаховціМіський турнір з міні-футболу вперше відбувся в суботу, 16 березня, в Каховці. Захід присвячено Дню українського добровольця. 

В турнірі взяли участь 5 команд: "Учасники АТО "Скіф", Каховська міська рада, Каховський відділ поліції, "Опентек" та Каховський РЕМ. 
Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці
На спортивному святі хвилиною мовчання згадали українських добровольців, які загинули в ході проведення АТО на Сході України. 

Результати турніру такі: ІІІ місце виборола команда Каховського відділу поліції, ІІ місце - у команди Каховський РЕМ, а почесним переможцем стала команда "Опентек". 
Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці
В особистому заліку: кращий воротар - Сергій Студитських ("Опентек"), кращий бомбардир Віктор Дорошенко (Каховський РЕМ), а кращий гравець турніру Михайло Цуркан (Каховський відділ поліції). 

По закінченню змагання всі могли насолодитись козацьким кулішом від Каховського Козачого товариства.

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в КаховціТурнір з міні-футболу, присвячений Дню українського добровольця, провели в Каховці


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.