Новая Каховка
C

» » Херсонський "Кристал" виграв Кубок Федерації футболу Автономної Республіки Крим-2019

Херсонський "Кристал" виграв Кубок Федерації футболу Автономної Республіки Крим-2019Розіграш III Відкритого Кубку Федерації футболу Автономної республіки Крим завершився в субботу, 16 березня. У фіналі, як і минулого року, зустрілися херсонський «Кристал» та горностаївський «Мир».

Ця зустріч перетворилася на справжнє футбольне видовище: команди порадували вболівальників інтригою і результативною грою.

Основний час матчу не виявив переможця (2:2), а у додатковій тридцятіхвилинці херсонці продемонстрували справжній характер і волю до перемоги. 4:3 і у Кубка Федерації футболу АРК з'явився новий володар – МФК «Кристал» (Херсон).

Нагадаємо, що в 2017-2018 рр. трофей двічі вигравав «Мир».

В матчі за 3-є місце «Хлібороб» з Нижніх Торгаїв впевнено переміг «Таврію» (Новотроїцьке) з рахунком 3:1.

Додамо, що «хлібороби» виступили на турнірі дуже достойно, без поразок і закономірно вибороли бронзові нагороди.

Нагадаємо, що в чемпіонаті другої ліги «Мир» був сильнішим за «Кристал». Разом з тим в групі «Б» херсонський клуб посідає 2-е місце і бореться за вихід у першу лігу.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.