Нова Каховка
C

» » Електронний кабінет водія – переваги для кожного власника авто

Електронний кабінет водія – переваги для кожного власника авто

Електронний кабінет водія – переваги для кожного власника автоОнлайн-сервіс доступний на сайті ГСЦ МВС e-driver.hsc.gov.ua та на урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до електронного кабінету водія здійснюється за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID, інформує регіональний сервісний центр МВС у Херсонській області.


Відтепер кожен, обравши зручний для себе порядок електронної ідентифікації, може зайти в свій е-кабінет та користуватися низкою послуг, переведених у зручний онлайн-формат:


- переглянути інформацію про свої посвідчення водія (національне та міжнародне);


- дізнатися всю актуальну інформацію про свої транспортні засоби (технічні характеристики, право власності, історії авто);


- перевірити, чи накладені обтяження на ТЗ;


- оперативно одержати повну інформацію про адмінпорушення, у разі необхідності сплатити штраф;


- замовити індивідуальний номерний знак на авто;


- записатися в електронну чергу до сервісного центру МВС;


- перевірити авто за VIN-кодом, дізнатися про останню операцію з транспортним засобом, дату та місце його останньої реєстрації, рік випуску та загальні технічні характеристики.


За 45,68 гривень користувач електронного кабінету водія може дізнатися інформацію про кількість попередніх власників авто, участь транспортного засобу в ДТП, наявність заборони на продаж або обтяжень, страхування тощо.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.